Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip

Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip

Sep. 27, 2023South Korea98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për breza, djali i madh i fshatit ka qenë mbrojtës, por trashëgimtari aktual, Dr. Cheon, është një ekzorcist i rremë që nuk beson te fantazmat. Duke përdorur njohuritë e tij depërtuese në mendjet e njerëzve, ai kryen ekzorcizëm të rremë dhe zgjidh çështjet që i janë sjellë. Megjithatë, Yoo-kyung, një klient që mund të shohë fantazmat, i afrohet atij me një ofertë shumë joshëse për ta refuzuar. Me ndihmësin e tij In-bae, Dr. Cheon shkon në shtëpinë e Yoo-kyung dhe përfshihet në një sërë fenomenesh të çuditshme. Ndërsa gërmojnë në misteret atje, ata zbulojnë sekretet e një hajmali të njohur si ‘Seolkyung’…

Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Dr. Cheon and the Lost Talisman (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 천박사 퇴마 연구소: 설경의 비밀
Vlerësimi IMDb 5.8 639 vota
Vlerësimi TMDb 6 20 vota

Regjizori

Kim Seong-sik
Regjizori

Aktorët

Gang Dong-won isDr. Cheon
Dr. Cheon
Heo Joon-ho isBum-cheon
Bum-cheon
Esom isOh Yoo-kyung
Oh Yoo-kyung
Lee Dong-hwi isKang In-bae
Kang In-bae
Kim Jong-soo isMr. Hwang
Mr. Hwang
Park So-yi isOh Yoo-min
Oh Yoo-min
Joo Bo-bi isJeom Ba-chi
Jeom Ba-chi
Lee Kyu-ho isHead of town
Head of town
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Colombiana (2011) me Titra Shqip
Van Helsing (2004) me Titra Shqip
Last Shift (2014) me Titra Shqip
Sentinelle (2023) me Titra Shqip
What Josiah Saw (2021) me Titra Shqip
HiGH&LOW The Movie 3: Final Mission (2017) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Friday the 13th (1980) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes (2018) me Titra Shqip
Infinity Pool (2023) me Titra Shqip
Restless (2022) me Titra Shqip
Raging Fire (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published