Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip

Çdo luftëtar ka një fillim.Jul. 22, 2021Canada121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Vetmitari Snake Eye mirëpritet në një klan të lashtë dhe të fshehtë japonez të quajtur Arashikage, pasi shpëtoi jetën e trashëgimtarit të tyre të ligjshëm. Pasi ndodhet në Japoni, Snake Eyes mëson mënyrat e luftëtarit ninja nga Arashikage dhe gjithashtu gjen një vend për ta quajtur shtëpi. Por, kur zbulohen sekretet e së kaluarës së tij, nderi dhe besnikëria e Snake Eyes do të testohen, duke rrezikuar të minojnë besimin e atyre që janë më afër tij.

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Snake Eyes: G.I. Joe Origins
Vlerësimi IMDb 5.7 5,814 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 72 vota

Regjizori

Aktorët

Henry Golding isSnake Eyes
Snake Eyes
Andrew Koji isTommy / Storm Shadow
Tommy / Storm Shadow
Úrsula Corberó isThe Baroness
The Baroness
Iko Uwais isHard Master
Hard Master
Peter Mensah isBlind Master
Blind Master
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Bandidos (1967) me Titra Shqip
Shark Tale (2004) me Dublim Shqip
Spooks: The Greater Good (2015) me Titra Shqip
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves (2023) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes (2018) me Titra Shqip
Anaconda 3: Offspring (2008) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
The Marksman (2021) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
Batman & Robin (1997) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published