Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1541 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
Escape Room (2019) me Titra Shqip

Escape Room (2019) me Titra Shqip

Gjeni të dhëna ose vdisni.Jan. 03, 2019United States100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjashtë të panjohur gjenden në një dhomë arratisjeje të padepërtueshme, të detyruar të menaxhojnë një situatë që, plotësisht jashtë kontrollit të tyre, kërkon inteligjencë dhe zgjuarsi për të gjetur të dhëna dhe për t’i shpëtuar vdekjes.

Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Escape Room
Vlerësimi IMDb 6.4 95,212 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,082 vota

Regjizori

Adam Robitel
Regjizori

Aktorët

Taylor Russell isZoey Davis
Zoey Davis
Logan Miller isBen Miller
Ben Miller
Deborah Ann Woll isAmanda Harper
Amanda Harper
Jay Ellis isJason Walker
Jason Walker
Nik Dodani isDanny Khan
Danny Khan
Tyler Labine isMike Nolan
Mike Nolan
Yorick van Wageningen isGames Master WooTan Yu
Games Master WooTan Yu
Cornelius Geaney Jr. isCollege Professor
College Professor
Russell Crous isCharlie - Jason's Assistant
Charlie - Jason's Assistant
Bart Fouche isGary - Ben's Boss
Gary - Ben's Boss
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Code of Silence (1985) me Titra Shqip
Mama (2013) me Titra Shqip
Project Power (2020) me Titra Shqip
Live Free or Die Hard (2007) me Titra Shqip
Once Upon a Time in Mexico (2003) me Titra Shqip
[REC]² (2009) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
Dorian (2003) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
Shazam! (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x