Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Fargo (1996) me Titra Shqip

Fargo (1996) me Titra Shqip

Shumëçka mund të ndodhë në mes të askundit.Mar. 08, 1996United Kingdom98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xheri, një shitës makinash në qytetin e vogël të Minesotës po shpërthen nga borxhet… por ai ka një plan. Ai do të punësojë dy banditë për të rrëmbyer gruan e tij në një skemë për të mbledhur një shpërblim të madh nga vjehrri i tij i pasur. Do të jetë një moment i shpejtë dhe askush nuk do të lëndohet… derisa njerëzit të fillojnë të vdesin. Hyn shefi i policisë Marge, një hetuese që pi kafe, e veshur me parka – dhe jashtëzakonisht shtatzënë – e cila nuk do të ndalojë asgjë për të marrë burrin e saj. Dhe nëse mendoni se aftësitë e saj hetuese në kohë të vogël do t’i bëjnë mashtruesit të vrapojnë për shpërblimin e tyre… ju betcha!

Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Fargo (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fargo
Vlerësimi IMDb 8.1 726,346 vota
Vlerësimi TMDb 7.863 7,705 vota

Regjizori

Joel Coen
Regjizori

Aktorët

Frances McDormand isMarge Gunderson
Marge Gunderson
William H. Macy isJerry Lundegaard
Jerry Lundegaard
Steve Buscemi isCarl Showalter
Carl Showalter
Peter Stormare isGaear Grimsrud
Gaear Grimsrud
Harve Presnell isWade Gustafson
Wade Gustafson
John Carroll Lynch isNorm Gunderson
Norm Gunderson
Kristin Rudrüd isJean Lundegaard
Jean Lundegaard
Steve Reevis isShep Proudfoot
Shep Proudfoot
Steve Park isMike Yanagita
Mike Yanagita
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paprika (1991) me Titra Shqip
Arsène Lupin (2004) me Titra Shqip
Agnes (2021) me Titra Shqip
Knox Goes Away (2024) me Titra Shqip
Open Windows (2014) me Titra Shqip
Above the Law (2017) me Titra Shqip
Walled In (2009) me Titra Shqip
Villain (2020) me Titra Shqip
Mojave Diamonds (2023) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Slotherhouse (2023) me Titra Shqip
From Straight A’s to XXX (2017) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published