Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 362 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3embedwish.com
Gold Brick (2023) me Titra Shqip

Gold Brick (2023) me Titra Shqip

Jul. 06, 2023France95 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I vendosur në peshoren dhe për të përfituar nga puna e tij e pafalshme, një punëtor fabrike planifikon të trafikojë parfume luksoze nga hunda e punëdhënësit të tij.

Gold Brick (2023) me Titra Shqip
Gold Brick (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Cash
Vlerësimi IMDb 6.1 1,738 vota
Vlerësimi TMDb 6.27 98 vota

Regjizori

Aktorët

Raphaël Quenard isDaniel Sauveur
Daniel Sauveur
Antoine Gouy isPatrick Breuil
Patrick Breuil
Nina Meurisse isBeatrice Breuil
Beatrice Breuil
Grégoire Colin isBrice Nougarolis
Brice Nougarolis
Stéphan Wojtowicz isJose Kowalski
Jose Kowalski
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fireheart (2022) me Dublim Shqip
Ted (2012) me Titra Shqip
Mean Girls (2024) me Titra Shqip
Fading Gigolo (2013) me Titra Shqip
Company K (2004) me Titra Shqip
Freelance (2023) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Bros (2022) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
My Southern Family Christmas (2022) me Titra Shqip
The Climb (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x