Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 444 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Golda (2023) me Titra Shqip

Golda (2023) me Titra Shqip

Izrael, 1973... Një grua qëndronte mes fitores dhe humbjes.Mar. 30, 2023United Kingdom100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E vendosur gjatë 19 ditëve të tensionuara të Luftës së Yom Kipur në 1973, kryeministrja izraelite Golda Meir përballet me potencialin e shkatërrimit të plotë të Izraelit. Ajo duhet të lundrojë në shanset dërrmuese, një kabinet skeptik dhe një marrëdhënie komplekse me Sekretarin Amerikan të Shtetit Henry Kissinger, me miliona jetë në ekuilibër. Udhëheqja dhe dhembshuria e saj e ashpër do të vendosin përfundimisht fatin e kombit të saj dhe do ta linin atë me një trashëgimi të diskutueshme në mbarë botën.

Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Golda
Vlerësimi IMDb 6.1 3,110 vota
Vlerësimi TMDb 6.656 32 vota

Regjizori

Guy Nattiv
Regjizori

Aktorët

Helen Mirren isGolda Meir
Golda Meir
Liev Schreiber isHenry Kissinger
Henry Kissinger
Camille Cottin isLou Kaddar
Lou Kaddar
Lior Ashkenazi isDavid 'Dado' Elazar
David 'Dado' Elazar
Ellie Piercy isShir Shapiro
Shir Shapiro
Ed Stoppard isBenny Peled
Benny Peled
Rotem Keinan isZvi Zamir
Zvi Zamir
Dvir Benedek isEli Zeira
Eli Zeira
Dominic Mafham isHaim Bar-Lev
Haim Bar-Lev
Kit Rakusen isGideon Meir
Gideon Meir
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jindabyne 2006
L’uomo sulla strada (2022) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Let Him Go (2020) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
Don’t Worry Darling (2022) me Titra Shqip
Atlantis (2020) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x