Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 314 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip

Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip

Ligjet e hapësirës dhe kohës janë gati të shkelen.Feb. 20, 2015USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Lou, i cili është bërë “babai i internetit”, qëllohet nga një sulmues i panjohur, Jacob dhe Nick ndezin përsëri makinën e kohës për të shpëtuar mikun e tyre.

Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine 2 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hot Tub Time Machine 2
Vlerësimi IMDb 5 39,297 vota
Vlerësimi TMDb 5.202 761 vota

Regjizori

Steve Pink
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Golden Kamuy (2024) me Titra Shqip
Three Fugitives (1989) me Titra Shqip
Kathal (2023) me Titra Shqip
The Way We Are 2020 me Titra Shqip
Hot Shots! Part Deux (1993) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
Enola Holmes (2020) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
We’ll Never Have Paris (2014) me Titra Shqip
Sick Girl (2023) me Titra Shqip
Hotel Transylvania: Transformania (2022) me Titra Shqip
World’s Best (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published