Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1493 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip

I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip

Ata janë aq të drejtë sa mund të jenë, por mos i tregoni askujt.Jul. 12, 2007USA115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zjarrfikësit Chuck Ford dhe Larry Valentine janë djem të djaloshit, besnikë deri në thelb – kjo është arsyeja pse kur i veja Larry i kërkon Chuck-ut të paraqitet si i dashuri i tij, në mënyrë që të mund të marrë përfitime nga partneri vendas për fëmijët e tij, shoku i tij pranon. Megjithatë, gjërat bëhen të vështira kur një burokrat vjen duke telefonuar dhe djemtë detyrohen të paraqesin një foto të lumturisë shtëpiake.

I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
I Now Pronounce You Chuck & Larry (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Now Pronounce You Chuck & Larry
Vlerësimi IMDb 5.9 150,766 vota
Vlerësimi TMDb 6.029 2,072 vota

Regjizori

Dennis Dugan
Regjizori

Aktorët

Adam Sandler isCharles
Charles "Chuck" Levine
Kevin James isLawrence
Lawrence "Larry" Valentine
Jessica Biel isAlex McDonough
Alex McDonough
Dan Aykroyd isCaptain Phineas J. Tucker
Captain Phineas J. Tucker
Ving Rhames isFred G. Duncan
Fred G. Duncan
Steve Buscemi isClinton Fitzer
Clinton Fitzer
Nicholas Turturro isRenaldo Pinera
Renaldo Pinera
Rachel Dratch isBenefits Supervisor
Benefits Supervisor
Nick Swardson isKevin McDonough
Kevin McDonough
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

St. Vincent (2014) me Titra Shqip
Poor Things (2023) me Titra Shqip
Love in the Villa (2022) me Titra Shqip
Sex Appeal (2022) me Titra Shqip
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Cooties (2014)
Snake in the Eagle’s Shadow (1978) me Titra Shqip
Hundreds of Beavers (2024) me Titra Shqip
Monte Carlo (2011) me Titra Shqip
Top Secret! (1984) me Titra Shqip
Under the Amalfi Sun (2022) me Titra Shqip
A Mermaid in Paris (2020) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published