Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 774 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.yt
I, Robot (2004) me Titra Shqip

I, Robot (2004) me Titra Shqip

Ligjet janë bërë për t'u thyer.Jul. 15, 2004United States115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

2035: robotët janë bërë një pajisje shtëpiake normale, e pranishme në çdo shtëpi. Por pas vdekjes së shpikësit të tyre, Dr. Lanning, Detective Spooner fillon të hetojë dhe zbulon se dyshimet e tij janë të bazuara: robotët mund të përbëjnë një kërcënim serioz për racën njerëzore …

 

Shënim rreth I, Robot 2004 me Titra Shqip

Filmi i jep vetes një mini-reflektim që ka katër dyer kryesore hyrëse. E para jep hyrjen në dhomën në të cilën filmbërësit e verës në Hollywood, edhe kur janë të frymëzuar nga burime letrare cilësore (në këtë rast tregimet e Isaac Asimov), do të vlerësohen si produkte-tekste robotike. E dyta na çon në zonën ku filmat janë shpërblyes kur shikohen me të njëjtët sy si një dokumentar mbi përparimet në teknologjinë e efekteve speciale. E treta çon në një holl të ngushtë, ku korrelacioni midis komploteve dhe dialogjeve është materiali i një trillimi krijues neo-shkencor. E katërta hapet në bodrumin e errët ku trupat zhduken: pas asaj të sheshit dhe të aktorëve, ne dëshmojmë eklipsin e trupave të regjisë dhe regjisorit. Nëse nuk doni të hapni një nga këto katër dyer (mund të ketë më shumë ose më pak), filmi mund të likuidohet impulsivisht, ose mund të prisni deri në vitin 2035 për ta analizuar atë si një fosil të një fantazie kinematografike të cilësisë së mirë.

I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
I, Robot (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal I, Robot
Vlerësimi IMDb 7.1 505,874 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 9,200 vota

Regjizori

Alex Proyas
Regjizori

Aktorët

Will Smith isDel Spooner
Del Spooner
Bridget Moynahan isSusan Calvin
Susan Calvin
James Cromwell isDr. Alfred Lanning
Dr. Alfred Lanning
Bruce Greenwood isLawrence Robertson
Lawrence Robertson
Chi McBride isLt. John Bergin
Lt. John Bergin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White Elephant (2022) me Titra Shqip
Hot Shots! (1991) me Titra Shqip
Dracula 2000 (2000) me Titra Shqip
Soulcatcher (2023) me Titra Shqip
The Point Men (2023) me Titra Shqip
Sanctified (2022) me Titra Shqip
Sakra (2023) me Titra Shqip
The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip
The Wolverine (2013) me Titra Shqip
John Wick: Chapter 2 (2017) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine (2009) me Titra Shqip
Bird Box Barcelona (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x