Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 269 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
In Good Company (2004) me Titra Shqip

In Good Company (2004) me Titra Shqip

Ai është i pasur, i ri dhe i pashëm. Ai është i dashuruar me ty dhe është shefi i babait tënd.Dec. 29, 2004USA109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesëdhjetë vjeçari Dan Foreman, drejtor komercial i një kompanie, humbet pozicionin e tij pas blerjes së kompanisë së tij nga një shumëkombëshe. Shefi i ri është Carter, një i ri i papërvojë, i cili sikur të mos mjaftonte, fillon të tërheqë Alex, vajzën e dashur të Danit.

In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal In Good Company
Vlerësimi IMDb 6.4 54,474 vota
Vlerësimi TMDb 6 480 vota

Regjizori

Paul Weitz
Regjizori

Aktorët

Topher Grace isCarter Duryea
Carter Duryea
Scarlett Johansson isAlex Foreman
Alex Foreman
Dennis Quaid isDan Foreman
Dan Foreman
Clark Gregg isMark Steckle
Mark Steckle
Selma Blair isKimberly
Kimberly
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mother at War (2020) me Titra Shqip
Golda (2023) me Titra Shqip
Sonic the Hedgehog 2 (2022) me Titra Shqip
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
Champions (2023) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
Togo (2022) me Titra Shqip
The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) me Titra Shqip
Best Man Down (2012) me Titra Shqip
Knocking (2021) me Titra Shqip
Branching Out (2024) me Titra Shqip
Entourage (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x