Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 200 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Infection (2004) me Titra Shqip

Infection (2004) me Titra Shqip

E keqja është ngjitëseOct. 02, 2004Japan98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një spital të ndyrë, të errët dhe pa personel, një pacient vdes, duke u shpërbërë. Dr. Akai fillon të hetojë për të izoluar virusin që shkaktoi një tmerr të tillë. Ndërkohë, eshtrat e të ndjerit kanë përfunduar në sistemin e ventilimit të institutit dhe është e pamundur të rikuperohen.

Infection (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal 感染
Vlerësimi IMDb 6 5,447 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 75 vota

Regjizori

Aktorët

Michiko Hada isDr. Nakazono
Dr. Nakazono
Kaho Minami isHead nurse
Head nurse
Morooka Moro isDr. Kishida
Dr. Kishida
Shiro Sano isKiyoshi Akai
Kiyoshi Akai
Koichi Sato isDr. Akiba
Dr. Akiba
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Altar (2014) me Titra Shqip
Darkland (2017) me Titra Shqip
Wonderwell (2023) me Titra Shqip
Alienoid: Return to the Future (2024) me Titra Shqip
Inside Man (2023) me Titra Shqip
Return to Sender (2015) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Corridor (2010) me Titra Shqip
Gold (2018) me Titra Shqip
Here Out West (2022) me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x