Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 408 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Infection (2019) me Titra Shqip

Infection (2019) me Titra Shqip

Aug. 11, 2019Venezuela95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në Karakas, një burrë rus nën ndikimin e drogës së tmerrshme të quajtur Krokodil infektohet me virusin e tërbimit dhe shkakton një epidemi që i kthen njerëzit në krijesa agresive, kanibale. Dr Adam Vargas, i fiksuar pas shpëtimit të djalit të tij nga infeksioni, nis një udhëtim të rrezikshëm nëpër mbeturinat e një Venezuele të shkatërruar.

Infection (2019) me Titra Shqip
Infection (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Infección
Vlerësimi IMDb 5.5 780 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 147 vota

Regjizori

Flavio Pedota
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trash (2014) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
The Wrath Of Vajra (2013) me Titra Shqip
Maanaadu (2021) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Europa Report (2013) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
The Gray Man (2022) me Titra Shqip
Born to Fight (2004) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x