Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1168 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip

Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip

Dhe keshtu fillon.Jul. 23, 2021South Korea92 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tragjedia, tradhtia dhe një zbulim misterioz ushqejnë hakmarrjen e një gruaje për humbjen e fisit dhe familjes së saj në këtë episod të veçantë të “Mbretërisë”.

Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 킹덤: 아신전
Vlerësimi IMDb 7.3 2,066 vota
Vlerësimi TMDb 8 146 vota

Regjizori

Kim Seong-hun
Regjizori

Aktorët

Park Byung-eun isMin Chi-rok
Min Chi-rok
Kim Si-a isLittle Ashin
Little Ashin
Jung Suk-won isCho Beom-il
Cho Beom-il
Ji Hyun-jun isMilitary Officer
Military Officer
Kwon Bum-taek isPhysician Lee Seung-hui
Physician Lee Seung-hui
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Murder Bury Win (2020)
Romanzo Criminale (2005) me Titra Shqip
MO (2019) me Titra Shqip
Rocky (1976) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip
Gasoline Alley (2022) me Titra Shqip
The Whale (2022) me Titra Shqip
Underworld (2003) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
Poker Face (2022) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x