Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 482 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Machine Gun Preacher (2011) me Titra Shqip

Machine Gun Preacher (2011) me Titra Shqip

Shpresa është arma më e madhe nga të gjithaSep. 23, 2011USA129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e Sam Childers, një ish-biçiklist droge, i cili gjen Zotin dhe u bë një kryqtar për qindra fëmijë sudanezë që janë rrëmbyer dhe detyruar të kryejnë detyrën si ushtarë.

Machine Gun Preacher (2011) me Titra Shqip
Machine Gun Preacher (2011) me Titra Shqip
Machine Gun Preacher (2011) me Titra Shqip
Machine Gun Preacher (2011) me Titra Shqip
Machine Gun Preacher (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Machine Gun Preacher
Vlerësimi IMDb 6.7 67,218 vota
Vlerësimi TMDb 6.731 893 vota

Regjizori

Marc Forster
Regjizori

Aktorët

Gerard Butler isSam Childers
Sam Childers
Richard Goteri isGun Shop Owner
Gun Shop Owner
Peter Carey isBill Wallace
Bill Wallace
Barbara Coven isShannon Wallace
Shannon Wallace
Ryann Campos isPaige #1
Paige #1
Mandalynn Carlson isPaige's Friend
Paige's Friend
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Left Behind: Rise of the Antichrist (2023) me Titra Shqip
BLONDE. Purple (2021) me Titra Shqip
10 Days of a Bad Man (2023) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Bird Box (2018) me Titra Shqip
Ocean’s Thirteen (2007) me Titra Shqip
The Out-Laws (2023) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Blacklight (2022) me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x