Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 157 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Masaan (2015) me Titra Shqip

Masaan (2015) me Titra Shqip

Një festë e jetës, vdekjes dhe gjithçkaje ndërmjet tyreJul. 24, 2015France109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër jetë kryqëzohen përgjatë Ganges: një djalë i kastës së ulët në dashuri të pashpresë, një vajzë e kapur nga faji për një takim seksual që përfundon në një tragjedi, një baba i pafat me moral të venitur dhe një fëmijë i zjarrtë që kërkon një familje, që dëshiron t’i shpëtojë moralit. ndërtimet e një qyteti të vogël.

Masaan (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal मसान
Vlerësimi IMDb 8.1 28,634 vota
Vlerësimi TMDb 7 142 vota

Regjizori

Aktorët

Richa Chadha isDevi Pathak
Devi Pathak
Sanjay Mishra isVidyadhar Pathak
Vidyadhar Pathak
Vicky Kaushal isDeepak Chaudhary
Deepak Chaudhary
Shweta Tripathi isShaalu Gupta
Shaalu Gupta
Vineet Kumar isDoctor Choudhary
Doctor Choudhary
Bhagwan Tiwari isInspector Mishra
Inspector Mishra
Niharica Raizada isCameo Appearance
Cameo Appearance
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrath of Silence (2017) me Titra Shqip
Parallel (2024) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Killshot (2008) me Titra Shqip
Butter (2020) me Titra Shqip
Invalid (2023) me Titra Shqip
White Boy Rick (2018) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
5-25-77 (2017) me Titra Shqip
Four Lions (2010) me Titra Shqip
Top Gun: Maverick (2022) me Titra Shqip
Colors of Evil: Red (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x