Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Mixed by Erry (2023) me Titra Shqip

Mixed by Erry (2023) me Titra Shqip

Mar. 02, 2023Italy113 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ngritja dhe rënia e perandorisë pirate të mixtape-ve të tre vëllezërve nga Napoli i Italisë, të cilët sollën muzikën pop në duart e një brezi.

Mixed by Erry (2023) me Titra Shqip
Mixed by Erry (2023) me Titra Shqip
Mixed by Erry (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mixed by Erry
Vlerësimi IMDb 7.1 1,562 vota
Vlerësimi TMDb 7.512 85 vota

Regjizori

Aktorët

Luigi D'Oriano isEnrico
Enrico "Erry" Frattasio
Giuseppe Arena isPeppe Frattasio
Peppe Frattasio
Emanuele Palumbo isAngelo Frattasio
Angelo Frattasio
Francesco Di Leva isFortunato Ricciardi
Fortunato Ricciardi
Cristiana Dell'Anna isMarisa Frattasio
Marisa Frattasio
Adriano Pantaleo isPasquale Frattasio
Pasquale Frattasio
Fabrizio Gifuni isArturo Maria Barambani
Arturo Maria Barambani
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boogie (2021) me Titra Shqip
Shortcomings (2023) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Trinity Is Still My Name (1971) me Titra Shqip
Miranda (1985) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
Jimmy’s Hall (2014) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
So Undercover (2012) me Titra Shqip
Bird on a Wire (1990) me Titra Shqip
Pixels (2015) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published