Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 576 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
My Son (2021) me Titra Shqip

My Son (2021) me Titra Shqip

Nov. 03, 2021France95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Edmond Murray është një baba i ri, djali i të cilit papritmas zhduket. Kthehet në qytetin ku jeton ish-gruaja e tij në kërkim të përgjigjeve, Edward e gjen veten gjithnjë e më të hutuar dhe të frikësuar kur bëhet e qartë se djali është rrëmbyer. I detyruar të hetojë vetë edhe në mjedise veçanërisht të errëta, Murray përfundon i përfshirë në një mister të thellë.

My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Son
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

BlackBerry (2023) me Titra Shqip
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
The Concubine (2012) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Tekken (2010) me Dublim Shqip
Internimi aka Internment (2018) Film Shqiptar
No Hard Feelings (2023) me Titra Shqip
A Werewolf Boy (2012) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Scarborough (2021) me Titra Shqip
The Red Thread (2016) me Titra Shqip
How You Look to Me (2005) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x