Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1612 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Naughty (2023) me Titra Shqip

Naughty (2023) me Titra Shqip

Feb. 14, 2023Russia109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Njëzet vjeçarja Elya është studente dhe ekologe e ardhshme. Një ditë, Matvey, kreu i një kompanie ndërtimi, vjen në universitetin e saj për të folur për një plan zhvillimi në vendin e një parku të vjetër pyjor. Elya nuk ngurron të shkatërrojë projektin e tij në smithereens. Matvey është i intriguar nga vetëbesimi i vajzës dhe përdor metodat e tij të zakonshme të ndikimit – ai thjesht përpiqet ta “blejë” atë. Por Elya nuk ka nevojë për një sponsor. Pastaj Matvey, i befasuar nga papushtueshmëria e saj, i ofron Elya një bast: shtatë ditë romantike sipas rregullave të tij. Nëse pas kësaj vajza ende vendos të largohet, ai do të refuzojë të ndërtojë një rrokaqiell në parkun pyjor. Ajo pajtohet kur Matvey me të vërtetë pezullon punën e projektimit. Elya e sheh veten si diçka si heroina e filmit Pretty Woman, por Matvey rezulton të jetë aspak personi që ajo imagjinonte.

Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Naughty (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Непослушная
Vlerësimi IMDb 4.9 896 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 21 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Wasteland (2022) me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Roman J. Israel, Esq. (2017) me Titra Shqip
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
Coriolanus (2011) me Titra Shqip
The Squad: Home Run (2023) me Titra Shqip
Under Her Control (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x