Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 344 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip

Kur dritat fiken beteja ndizet.May. 20, 2009United States105 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Oficeri i sigurisë Larry Daley arrin në Institutin Smithsonian, një nga institucionet më të mëdha muzeale në botë, për të shpëtuar dy nga “miqtë” e tij: Jedediah dhe Octavius, të cilët janë transferuar në Smithsonian. Dhe edhe këtu, si në kapitullin e mëparshëm, Larry do të duhet të menaxhojë një seri “zgjimesh” shumë të levizshme gjatë natës.

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
Vlerësimi IMDb 6 182,056 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 5,415 vota

Regjizori

Josh McLaglen
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isLarry Daley
Larry Daley
Amy Adams isAmelia Earhart
Amelia Earhart
Owen Wilson isJedediah Smith
Jedediah Smith
Hank Azaria isKahmunrah / The Thinker / Abe Lincoln
Kahmunrah / The Thinker / Abe Lincoln
Robin Williams isTheodore Roosevelt
Theodore Roosevelt
Christopher Guest isIvan the Terrible
Ivan the Terrible
Alain Chabat isNapoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte
Steve Coogan isOctavius
Octavius
Ricky Gervais isDr. McPhee
Dr. McPhee
Bill Hader isGeneral George Armstrong Custer
General George Armstrong Custer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Money Talks (1997) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Toy Story (1995) me Dublim Shqip
Jack Reacher (2012) me Titra Shqip
In the Name of the King 2: Two Worlds (2011) me Titra Shqip
Anacondas: Trail of Blood (2009) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Academy of Magic (2020) me Dublim Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Paddington (2014) me Titra Shqip
Blood Diamond (2006) me Titra Shqip
Silverton Siege (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published