Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6066 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip

Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip

Kur frymëzimi vjen i pariMar. 14, 2017United Kingdom70 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një fshat evropian të paspecifikuar të fillimit të shekullit të njëzetë, një piktor gjen dy vajza të reja dhe të pafrenuara si modele, të cilat, falë mjedisit të lirë në të cilin gjenden, janë në gjendje të eksplorojnë seksualitetin e tyre dhe të gjejnë bukurinë dhe çlirimin në një shoqëri të shtypur.

Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Picture of Beauty
Vlerësimi IMDb 3.4 1,018 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 22 vota
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Race for Glory: Audi vs Lancia (2024) me Titra Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Passion (1983) Film Shqiptar
7 Cases (2015) me Titra Shqip
Gabriel’s Rapture: Part One (2021) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon (2021) me Dublim Shqip
The Skin of Sorrow (2010) me Titra Shqip
Time Is Up 2 (2022) aka Game of Love me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Chang Can Dunk (2023) me Titra Shqip
About Fate (2022) me Titra Shqip
Rebel Moon – Part Two: The Scargiver (2024) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published