Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6288 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Plane (2023) me Titra Shqip

Plane (2023) me Titra Shqip

Mbijetoni së bashku ose vdisni vetëm.Jan. 13, 2023USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas një pune heroike për të me avionin e tij të suksesit nga stuhia në një zonë lufte, një pilot i patrembur dhe gjen veten mes një gjendjeje të milicive të cilat mendojnë të ulurin të marrin avionin dhe pasagjerët e tij.

Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Plane (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Plane
Vlerësimi IMDb 6.8 8,060 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 120 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil (2002) me Titra Shqip
A Thousand Little Cuts (2022) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Firewalker (1986) me Titra Shqip
Sayen (2023) me Titra Shqip
RoboCop 3 (1993) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Goosebumps (2015) me Titra Shqip
The Chronicles of Riddick (2004) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
Fresh (2022) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x