Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 829 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip

R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip

Për të mbrojtur dhe shërbyer të gjallëveJul. 18, 2013USA96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një polic i vrarë së fundmi i bashkohet një ekipi policësh të pavdekur që punojnë për Departamentin e Pushimit në Paqe dhe përpiqet të gjejë njeriun që e vrau.

R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal R.I.P.D.
Vlerësimi IMDb 5.6 133,799 vota
Vlerësimi TMDb 5.778 3,362 vota

Regjizori

Aktorët

Jeff Bridges isRoy Pulsipher
Roy Pulsipher
Ryan Reynolds isNick Walker
Nick Walker
Kevin Bacon isBobby Hayes
Bobby Hayes
James Hong isNick's Avatar / Jerry Chen
Nick's Avatar / Jerry Chen
Marisa Miller isRoy's Avatar
Roy's Avatar
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Web: Cicada 3301 (2021) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Dante’s Peak (1997) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
We Are Your Friends (2015) me Titra Shqip
Saving General Yang (2013) me Titra Shqip
Rudderless (2014) me Titra Shqip
Lisa Frankenstein (2024) me Titra Shqip
Escape from Tarkov. Raid. (2021)
Ted 2 (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x