Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1157 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Rich in Love (2020) me Titra Shqip

Rich in Love (2020) me Titra Shqip

Apr. 30, 2020Brazil104 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke punuar incognito në kompaninë e babait të tij të pasur për të testuar meritat e tij, Teto bie në dashuri me Paulën dhe i thotë asaj se ai u rrit i varfër, një gënjeshtër që del jashtë kontrollit.

Rich in Love (2020) me Titra Shqip
Rich in Love (2020) me Titra Shqip
Rich in Love (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ricos de Amor
Vlerësimi IMDb 6 2,927 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 560 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Banana Joe (1982) me Titra Shqip
Johnny English Reborn (2011) me Titra Shqip
Shortbus (2006) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Family Switch (2023) me Titra Shqip
Tooth Fairy (2010) me Titra Shqip
Poolman (2024) me Titra Shqip
Love in Taipei (2023) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip
Good Luck to You, Leo Grande (2022) me Titra Shqip
I Want You Back (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x