Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Rodeo (2022) me Titra Shqip

Rodeo (2022) me Titra Shqip

Sep. 07, 2022France105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Julia, me temperament të nxehtë dhe shumë të pavarur, takon një ekuipazh kalorësish të poshtër që fluturojnë me shpejtësi të plotë dhe kryejnë marifete. Ajo fillon të depërtojë në botën e tyre të dominuar nga meshkujt, derisa një aksident rrezikon aftësinë e saj për t’u përshtatur.

Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Rodeo (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rodéo
Vlerësimi IMDb 6.1 506 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Me and Earl and the Dying Girl (2015) me Titra Shqip
Double Dad (2021) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Across the Tracks (1991) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
Camus (2010) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Brick Mansions (2014) me Titra Shqip
Jailer (2023) me Titra Shqip
Eye in the Sky (2015) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published