Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip

Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip

Të gjitha kombet, një armik.Oct. 04, 2019USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup elite ushtarake nga SHBA, Rusia, Britania e Madhe, Kina dhe Franca bashkojnë forcat për të luftuar një rrjet elitar të nëndheshëm terrorist.

Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rogue Warfare
Vlerësimi IMDb 2.9 1,524 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 123 vota

Regjizori

Mike Gunther
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Renegades (2022) me Titra Shqip
Independence Day: Resurgence (2016) me Titra Shqip
One Piece: Stampede (2019) me Titra Shqip
Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) me Titra Shqip
Last Passenger (2013) me Titra Shqip
Trunk: Locked In (2023) me Titra Shqip
The Transporter (2002) me Titra Shqip
Amigos (2023) me Titra Shqip
The Childe (2023) me Titra Shqip
Salaar: Part 1 – Ceasefire (2023) me Titra Shqip
Code Name Banshee (2022) me Titra Shqip
Catwoman (2004) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published