Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 543 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip

Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip

Një e shtënë për të mbijetuarMar. 11, 2021Russia95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas disa muajsh lufte rraskapitëse, pjesa më e madhe e batalionit të Major Belyaev u shkatërrua. Zona drejtohet nga snajperët gjermanë. Shpresa për rimbushje shembet kur kolona, ​​në të cilën po udhëtonin snajperët sovjetikë, bie nën një sulm ajror gjerman. Një grusht ushtarësh dhe një gjuetar i ri nga Yakutia, Yegor Cheerin, mbijetojnë.

Siberian Sniper (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Рядовой Чээрин
Vlerësimi IMDb 6.8 163 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Aital Stepanov isYegor Cheerin
Yegor Cheerin
Aleksandr Kazantsev isMikhail Guryanov
Mikhail Guryanov
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Woman King (2022) me Titra Shqip
Munich (2005) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Rising Hawk (2019) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Black Mass (2015) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Retrograde (2022) me Titra Shqip
Borg vs McEnroe (2017) me Titra Shqip
The Conference (2022) me Titra Shqip
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x