Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Smoke & Mirrors (2016) me Titra Shqip

Smoke & Mirrors (2016) me Titra Shqip

Historia e pabesueshme e vërtetë e njeriut që mashtroi një vend të tërëSep. 23, 2016Spain123 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përrallë mashtruesish dhe mashtruesish, duke marrë frymëzim nga faktet e vërteta dhe nga një prej personazheve më intrigues të dekadave të fundit: spiuni Francisco Paesa.

Smoke & Mirrors (2016) me Titra Shqip
Smoke & Mirrors (2016) me Titra Shqip
Smoke & Mirrors (2016) me Titra Shqip
Smoke & Mirrors (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal El hombre de las mil caras
Vlerësimi IMDb 6.8 8,508 vota
Vlerësimi TMDb 6.454 226 vota

Regjizori

Aktorët

Jose Coronado isJesús Camoes (as Jose Coronado)
Jesús Camoes (as Jose Coronado)
Marta Etura isNieves Fernández Puerto
Nieves Fernández Puerto
Eduard Fernández isFrancisco Paesa
Francisco Paesa
Itziar Atienza isLand stewardess
Land stewardess
Craig Stevenson isGeorges Starckman
Georges Starckman
Carlos Santos isLuis Roldán
Luis Roldán
Luis Callejo isJuan Alberto Belloch
Juan Alberto Belloch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Homefront (2013) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
The Core (2003) me Titra Shqip
Eighteen Arhats of Shaolin Temple (2020) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Black Sea (2014) me Titra Shqip
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
Motherly (2021) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018) me Titra Shqip
The Taking of Deborah Logan (2014) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x