Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 86 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2d000d.com
Snack Shack (2024) me Titra Shqip

Snack Shack (2024) me Titra Shqip

Një verë mund të ndryshojë gjithçka.Mar. 15, 2024USA112 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miqtë më të mirë të pandashëm AJ & Moose vendosin të drejtojnë kasollen e ushqimit të pishinës lokale, pasi plani i tyre për të shitur birrën e prodhuar në shtëpi shkon poshtë. Gjërat marrin një kthesë kur ata takojnë Brooke, një roje shpëtimi pa mundim, i cili vë në rrezik planet e tyre të mëdha dhe miqësinë.

Snack Shack (2024) me Titra Shqip
Snack Shack (2024) me Titra Shqip
Snack Shack (2024) me Titra Shqip
Snack Shack (2024) me Titra Shqip
Snack Shack (2024) me Titra Shqip
Snack Shack (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Snack Shack
Vlerësimi IMDb 7 2,387 vota
Vlerësimi TMDb 7.514 36 vota

Regjizori

Adam Rehmeier
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Go for It (1983) me Titra Shqip
It Came from the Desert (2018) me Titra Shqip
We Broke Up (2021) me Titra Shqip
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
It Happens in the Best of Families (2024) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
Gringo (2018) me Titra Shqip
DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
7 Women and a Murder (2021) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Barbie (2023) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published