Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1352 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3flaswish.com
Sniper (1993) me Titra Shqip

Sniper (1993) me Titra Shqip

Nje gjuajtje. Një Vrasje. Pa përjashtim.Jan. 29, 1993United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Panama, qershor 1992. Pesë “narkos” po kalojnë pyllin e virgjër. Papritmas njëri prej tyre qëllohet në gjoks nga dy snajperë marinarë: rreshteri Tom Beckett (Tom Berenger) dhe kapiteni Richard Miller (Billy Zane). Me njeri tjetrin nuk i kanë mardhëniet mirë, por gjithsesi secili ka nevojë për tjetrin për të neutralizuar një trafik kolosal droge dhe për të eleminuar udhëheqësin e tij.

 

Kliko këtu për të parë Sniper 2 2002 me titra shqip

Kliko këtu për të parë Sniper 3 2004 me titra shqip

Sniper (1993) me Titra Shqip
Sniper (1993) me Titra Shqip
Sniper (1993) me Titra Shqip
Sniper (1993) me Titra Shqip
Sniper (1993) me Titra Shqip
Sniper (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sniper
Vlerësimi IMDb 6.1 23,044 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 258 vota

Regjizori

Luis Llosa
Regjizori

Aktorët

Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
J.T. Walsh isChester Van Damme
Chester Van Damme
Aden Young isDoug Papich
Doug Papich
Ken Radley isEl Cirujano
El Cirujano
Gary Swanson isNSC Officer in Washington
NSC Officer in Washington
Hank Garrett isAdmiral in Washington
Admiral in Washington
Frederick Miragliotta isGeneral Miguel Alavarez
General Miguel Alavarez
Vanessa Steele isMrs. Alvarez
Mrs. Alvarez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Assassination Nation (2018) me Titra Shqip
Species III 2004
Hitman (2007) me Titra Shqip
Catacombe (2018) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Hacksaw Ridge (2016) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip
McFarland, USA (2015) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
RoboCop (1987) me Titra Shqip
Nëntori i Dytë (1982) aka The Second November Film Shqiptar
Batman: Soul of the Dragon 2021
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x