Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 537 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Spitfire Over Berlin (2022) me Titra Shqip

Spitfire Over Berlin (2022) me Titra Shqip

Misioni heroik i një piloti në ferr dhe mbrapa.May. 13, 2022Unknown80 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Gusht 1944. Me Forcën e Tetë Ajrore Amerikane të gatshme për të goditur Gjermaninë naziste, Inteligjenca Britanike mëson se ata mund të fluturonin në një kurth vdekjeprurës. Me vetëm orë të lira, togeri i fluturimit Eduard Barnes duhet të fluturojë një mision jetë a vdekje mbi Berlin në Spitfire të tij të paarmatosur për të marrë prova fotografike dhe për të shpëtuar jetën e 1200 burrave.

Spitfire Over Berlin (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spitfire Over Berlin
Vlerësimi IMDb 4.5 859 vota
Vlerësimi TMDb 3 4 vota

Regjizori

Callum Burn
Regjizori

Aktorët

Kris Saddler isEdward Barnes
Edward Barnes
David Dobson isGroup Captain
Group Captain
Vin Hawke isStanley
Stanley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mr. & Mrs. Smith (2005) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: At World’s End (2007) me Titra Shqip
The Woman King (2022) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (2023) me Titra Shqip
The Rising Hawk (2019) me Titra Shqip
Hercules (2014) me Titra Shqip
Ghostbusters (2016) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Fast Charlie (2023) me Titra Shqip
Every Last One of Them (2021) me Titra Shqip
Burning at Both Ends (2021) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x