Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 278 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Star Wars: The Last Jedi (2017) me Titra Shqip

Star Wars: The Last Jedi (2017) me Titra Shqip

Ngrihet errësira...dhe drita për ta takuarDec. 13, 2017United States152 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Titulli origjinal Star Wars: The Last Jedi
Vlerësimi IMDb 7 577,734 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 11,962 vota

Regjizori

Rian Johnson
Regjizori

Aktorët

Mark Hamill isLuke Skywalker / Dobbu Scay (voice)
Luke Skywalker / Dobbu Scay (voice)
Carrie Fisher isGeneral Leia Organa
General Leia Organa
Adam Driver isKylo Ren / Ben Solo
Kylo Ren / Ben Solo
Oscar Isaac isPoe Dameron
Poe Dameron
Andy Serkis isSupreme Leader Snoke
Supreme Leader Snoke
Lupita Nyong'o isMaz Kanata
Maz Kanata
Domhnall Gleeson isGeneral Hux
General Hux
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper (1993) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Nobody (2021) me Titra Shqip
Zanox (2022) me Titra Shqip
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip
Geostorm (2017) me Titra Shqip
Countdown (2016) me Titra Shqip
Buried in Barstow (2022) me Titra Shqip
Convict (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x