Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 207 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip

The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip

Kohët ndryshojnë. Miqësia jo.Nov. 15, 2013USA123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur miqtë e kolegjit ribashkohen pas 15 vitesh gjatë festave të Krishtlindjeve, ata zbulojnë se sa e lehtë është që rivalitetet dhe romancat e harruara të rindezin prej kohësh.

 

 

Shenim:

Filmi ishte menduar qe te kishte dhe nje pjese te trete por ne fund drejtuesi zgjodhi qe te bente nje serial. Serialin mund ta ndiqni duke klikuar siper titullit: The Best Man: The Final Chapters (2022)

The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Best Man Holiday
Vlerësimi IMDb 6.6 15,811 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 218 vota

Regjizori

Aktorët

Harold Perrineau isJulian Murch
Julian Murch
Morris Chestnut isLance Sullivan
Lance Sullivan
Taye Diggs isHarper Stewart
Harper Stewart
Nia Long isJordan Armstrong
Jordan Armstrong
Monica Calhoun isMia Morgan
Mia Morgan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elf Me (2023) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Tremors 5: Bloodlines (2015) me Titra Shqip
Airplane Mode (2019) me Titra Shqip
The Stolen Princess (2018) me Titra Shqip
Johnny English Reborn (2011) me Titra Shqip
The Great Seduction (2023) me Titra Shqip
Kindergarten Cop 2 (2016) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Dublim Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
If You Were the Last (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x