Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1014 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip

The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip

Duhet ta kishin lënë vetëm.Jul. 23, 2004United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jason Bourne, i cili ka braktisur jetën e tij si një agjent sekret, është i detyruar të kthehet në një mision për të gjetur se kush ka kryer një vrasje të dyfishtë duke ia hedhur fajin atij.

 

Disa fjalë rreth filmit:- The Bourne Supremacy 2004 me Titra Shqip

Regjia shkoi nga Doug Liman (i cili mbetet producent ekzekutiv) te Paul Greengrass, i cili aplikon aftësinë nervore për nënshkrimin e tij në thriller, me shumë nga afër dhe shkurtime të shpejta të redaktimit.

Një stil që jep më të mirën e tij në identifikimin e menjëhershëm të vendndodhjeve (jo i parëndësishëm, edhe nëse, si gjithmonë në këto filma, mbetet i dyshuari “turistik”) dhe në sekuencën e pritës në Alexanderplatz, mes turmës së demonstruesve.

The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Bourne Supremacy
Vlerësimi IMDb 7.7 440,656 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 5,772 vota

Regjizori

Dan Bradley
Regjizori

Aktorët

Matt Damon isJason Bourne
Jason Bourne
Franka Potente isMarie Helene Kreutz
Marie Helene Kreutz
Brian Cox isWard Abbott
Ward Abbott
Julia Stiles isNicky Parsons
Nicky Parsons
Gabriel Mann isDanny Zorn
Danny Zorn
Joan Allen isPamela Landy
Pamela Landy
Tom Gallop isTom Cronin
Tom Cronin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mechanic (2011) me Titra Shqip
White Boy Rick (2018) me Titra Shqip
Top Dog (2014) me Titra Shqip
12 Rounds 3: Lockdown (2015) me Titra Shqip
Perfect Addiction (2023) me Titra Shqip
The Burial (2023) me Titra Shqip
Constantine (2005) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Jaws 4: The Revenge (1987) me Titra Shqip
Enter the Fat Dragon (2020) me Titra Shqip
Payback 2021

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published