Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2562 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3vidmoly.to
The Breed (2006) me Titra Shqip

The Breed (2006) me Titra Shqip

Le të fillojë ndjekja.May. 17, 2006Germany90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miqtë e kolegjit Nicki, Matt, John, Sara dhe Noah kanë vendosur të kalojnë një fundjavë në një ishull në dukje të shkretë. Pasi gjetën një kufomë të shqyer dhe të copëtuar, të pestë e kuptojnë se vendi nuk është i pabanuar dhe se i pret një luftë e ashpër për mbijetesë …

The Breed (2006) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Breed
Vlerësimi IMDb 5.1 12,711 vota
Vlerësimi TMDb 5 225 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Inside Man (2006) me Titra Shqip
Pay the Ghost (2015) me Titra Shqip
Hunter Killer (2018) me Titra Shqip
Limit (2022) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Replicant (2001) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
Night in Paradise (2020) me Titra Shqip
Line of Duty (2019) me Titra Shqip
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989) me Titra Shqip
No Escape (2015) me Titra Shqip
Kandahar (2023) me Titra Shqip
1 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x