Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1193 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip

Kthehuni te magjia. Kthehuni te shpresa. Kthehuni në Narnia.Dec. 02, 2010United States113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Lucy dhe Edmund Pevensie papritur kthehen në Narnia me kushëririn e tyre Eustace për t’u takuar me Princ Kaspian, tani mbret dhe për të udhëtuar me të në anijen mbretërore në kërkim të shtatë Lordëve të Narnia, të cilët janë zhdukur prej kohësh. Gjatë udhëtimit aventuresk do të ketë takime të jashtëzakonshme: dragonj dhe xhuxha, krijesa ujore të çuditshme dhe ishuj të mrekullueshëm.

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
Vlerësimi IMDb 6.3 144,884 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 4,389 vota

Regjizori

Michael Apted
Regjizori

Aktorët

Georgie Henley isLucy Pevensie
Lucy Pevensie
Skandar Keynes isEdmund Prevensie
Edmund Prevensie
Ben Barnes isCaspian
Caspian
Will Poulter isEustace Scrubb
Eustace Scrubb
Gary Sweet isDrinian
Drinian
Terry Norris isLord Bern
Lord Bern
Bruce Spence isLord Rhoop
Lord Rhoop
Bille Brown isCoriakin
Coriakin
Laura Brent isLiliandil
Liliandil
Colin Moody isAuctioneer
Auctioneer
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: Episode II – Attack of the Clones (2002) me Titra Shqip
Elemental (2023) me Dublim Shqip
Lyle, Lyle, Crocodile (2022) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023) me Titra Shqip
A Writer’s Odyssey (2021) me Titra Shqip
Da grandi (2023) me Titra Shqip
Arthur: Malediction (2022) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010) me Titra Shqip
A Christmas Carol (2019) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published