Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 104 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip

The Deep Dark (2023) me Titra Shqip

Nov. 15, 2023France103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1956, në veri të Francës. Një grup minatorësh nëntokësorë detyrohen të marrin një profesor për të marrë mostra një mijë metra nën tokë. Pas një rrëshqitje dheu që i pengon ata të kthehen, ata zbulojnë një kriptë nga një kohë tjetër dhe zgjojnë pa e ditur një krijesë legjendare gjakatare.

The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
The Deep Dark (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gueules noires
Vlerësimi IMDb 5.8 1,079 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 38 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Admiral (2015) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Expend4bles (2023) me Titra Shqip
Ricki and the Flash (2015) me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
The Eagle (2011) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published