Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 648 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Empty Man (2020) me Titra Shqip

The Empty Man (2020) me Titra Shqip

Natën e parë e dëgjon. Natën e dytë e sheh. Natën e tretë ai ju gjen.Oct. 22, 2020France137 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Policit në pension James Lasombra i kërkohet nga një mik që të hetojë zhdukjen e vajzës, e cila në dukje u mbush gjatë natës dhe la një mesazh ogurzi në pasqyrën e banjës – “Njeriu i zbrazët më bëri ta bëja”. Ndërsa heton më tej këtë figurë misterioze, James fillon të shohë dhe dëgjojë gjëra të çuditshme dhe detyrohet të pajtohet me të kaluarën e tij dhe çfarë do të thotë për të ardhmen e tij.

The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
The Empty Man (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Empty Man
Vlerësimi IMDb 6.2 26,461 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 437 vota

Regjizori

David Prior
Regjizori

Aktorët

James Badge Dale isJames Lasombra
James Lasombra
Marin Ireland isNora Quail
Nora Quail
Sasha Frolova isAmanda Quail
Amanda Quail
Samantha Logan isDavara Walsh
Davara Walsh
Ron Canada isDetective Villiers
Detective Villiers
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hansel & Gretel (2013) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Wild Card (2015) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Hitmen (2023) me Titra Shqip
Waar (2013)
The Book of Eli (2010) me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Martyrs Lane (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published