Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 314 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Happening (2008) me Titra Shqip

The Happening (2008) me Titra Shqip

Ne e kemi ndjerë atë. Ne i kemi parë shenjat. Tani... Po ndodh.Jun. 11, 2008USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një virus vdekjeprurës në ajër kërcënon të zhdukë verilindjen e Shteteve të Bashkuara, mësuesi Elliott Moore dhe gruaja e tij Alma ikin nga qytetet e kontaminuara në fshat në një luftë për të zbuluar të vërtetën. A është terrorizmi, lëshimi aksidental i ndonjë arme toksike ushtarake bio – apo diçka edhe më e keqe?

The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Happening
Vlerësimi IMDb 5 206,683 vota
Vlerësimi TMDb 5.321 2,894 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Death Toll (2008) me Titra Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Raees (2017) me Titra Shqip
iBoy (2017) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Terrorizers (2021) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
All the Names of God (2023) me Titra Shqip
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
Ultimate Avengers: The Movie (2006) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x