Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 735 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d0000d.com
  • Server 2cdnwish.com
The Inheritance (2021) me Titra Shqip

The Inheritance (2021) me Titra Shqip

Disa sekrete nuk qëndrojnë të varrosura.Apr. 13, 2021Ukraine87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trashëgimia e një gruaje e çon atë në Evropën Lindore për të zbuluar një sekret të errët dhe shqetësues familjar.

The Inheritance (2021) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Inheritance
Vlerësimi IMDb 3.7 512 vota
Vlerësimi TMDb 3.6 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
King of Killers (2023) me Titra Shqip
Bad Education (2004) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Jackdaw (2024) me Titra Shqip
In the Earth (2021)
Serenity (2019) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
Blood Diamond (2006) me Titra Shqip
Old (2021) me Titra Shqip
Red Right Hand (2024) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x