Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip

The Last Samurai (2003) me Titra Shqip

Përballë një armiku, në zemrën e një njeriu, qëndron shpirti i një luftëtari.Jan. 09, 2003Japan154 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Perandori i ri i Japonisë i beson kapitenit Nathan Algren detyrën për të edukuar një ushtri të re të rekrutuar për t’u bashkuar me samurai, dinastinë e luftëtarëve që ia kushtuan jetën shërbimit të vendit. Por kur këshilltarët e sovranit përpiqen të eliminojnë samurain për t’i hapur rrugën një qeverie më perëndimore dhe për rrjedhojë më të hapur ndaj tregtisë, vetë Algren e gjen veten papritur të magjepsur dhe të ndikuar nga besimet e tyre, të cilat i kujtojnë atij njeriun që ka qenë dikur. .

The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Samurai
Vlerësimi IMDb 7.7 417,883 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 5,251 vota

Regjizori

Edward Zwick
Regjizori

Aktorët

Tom Cruise isNathan Algren
Nathan Algren
Ken Watanabe isKatsumoto
Katsumoto
Timothy Spall isSimon Graham
Simon Graham
Tony Goldwyn isColonel Bagley
Colonel Bagley
Koyuki isTaka
Taka
Billy Connolly isZebulon Gant
Zebulon Gant
Togo Igawa isGeneral Hasegawa
General Hasegawa
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Angel Has Fallen (2019) me Titra Shqip
Love Clinic (2015) me Titra Shqip
Oblivion (2013) me Titra Shqip
X2: X-Men United (2003) me Titra Shqip
Always (2011) me Titra Shqip
Lolita (1997) me Titra Shqip
The English Patient (1996) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Extraction (2015) me Titra Shqip
Sky High (2020) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x