Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1904 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Mechanic (2011) me Titra Shqip

The Mechanic (2011) me Titra Shqip

Dikush duhet të rregullojë problemet.Jan. 13, 2011USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Arthur Bishop është një “mekanik” – një vrasës elitar me një kod të rreptë dhe talent unik për eliminimin e pastër të objektivave. Është një punë që kërkon përsosmëri profesionale dhe shkëputje totale, dhe Peshkopi është më i miri në biznes. Por kur ai urdhërohet të nxjerrë mentorin dhe mikun e tij të ngushtë Harry-n, Bishopi është gjithçka tjetër veçse i shkëputur.

The Mechanic (2011) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
The Mechanic (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Mechanic
Vlerësimi IMDb 6.5 164,648 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 2,829 vota

Regjizori

David Leitch
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Woman King (2022) me Titra Shqip
9 Bullets (2022) me Titra Shqip
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
The Marine (2006) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Fortress (2017) me Titra Shqip
Insidious (2010) me Titra Shqip
Horsemen (2009) me Titra Shqip
Mr. & Mrs. Smith (2005) me Titra Shqip
They Call Me Jeeg (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x