Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5244 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Nun II (2023) me Titra Shqip

The Nun II (2023) me Titra Shqip

E keqja më e madhe në universin Conjuring.Sep. 06, 2023USA110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1956 në Francë, një prift vritet me dhunë dhe motra Irene fillon të hetojë. Ajo vjen edhe një herë ballë për ballë me një të keqe të fuqishme.

The Nun II (2023) me Titra Shqip
The Nun II (2023) me Titra Shqip
The Nun II (2023) me Titra Shqip
The Nun II (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Nun II
Vlerësimi IMDb 6.1 1,371 vota
Vlerësimi TMDb 6.78 107 vota

Regjizori

Sarah Boutin
Regjizori

Aktorët

Bonnie Aarons isThe Nun / Valak
The Nun / Valak
Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Taissa Farmiga isSister Irene
Sister Irene
Jonas Bloquet isMaurice Theriault
Maurice Theriault
Suzanne Bertish isMadame Laurent
Madame Laurent
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Out of Darkness (2024) me Titra Shqip
Faking a Murderer (2020) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Herd (2023) me Titra Shqip
The Lazarus Effect (2015) me Titra Shqip
Sweet Home (2015) me Titra Shqip
Zipper (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x