Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 845 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip

The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip

Inspektoni të papriturat.Feb. 06, 2009USA92 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Inspektori Jacques Clouseau duhet të përballet me një sërë vjedhjesh të bujshme të objekteve të çmuara, përfshirë atë të diamantit Pink Panther. Kështu, inspektori Dreyfus detyrohet t’i caktojë Clouseau një ekip ndërkombëtar ekspertësh dhe detektivësh të ngarkuar për kapjen e hajdutit dhe rikuperimin e mallrave të çmuara të vjedhura, duke nisur një seri aventurash të guximshme midis Parisit dhe Romës.

The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
The Pink Panther 2 (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Pink Panther 2
Vlerësimi IMDb 5.6 44,117 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 862 vota

Regjizori

Harald Zwart
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

3 Idiots (2009) me Titra Shqip
High School High (1996) me Titra Shqip
Run All Night (2015) me Titra Shqip
Totally Killer (2023) me Titra Shqip
The Takedown (2022) me Titra Shqip
Merry Little Batman (2023) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Aiyai: Wrathful Soul (2020) me Titra Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x