Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 464 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip

The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip

Mbajeni Amerikën të mrekullueshmeJun. 29, 2016United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar dy vjet që kur Leo Barnes ndaloi së kryeri një hakmarrje të mjerueshme në ditën e gjykimit. Si shef i sigurisë për senatoren Charlie Roan, Leo ka për detyrë ta mbrojë atë gjatë kandidimit të saj për presidente. Por kur një tradhti i detyron ata të qëndrojnë në rrugët e Uashingtonit gjatë natës vjetore rituale në të cilën të varfërit dhe të pafajshmit bëhen viktima të të privilegjuarve, Leo dhe Charlie duhet të përpiqen të qëndrojnë gjallë deri në agim.

The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Purge: Election Year
Vlerësimi IMDb 6 92,813 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 4,095 vota

Regjizori

Aktorët

Elizabeth Mitchell isSenator Charlie Roan
Senator Charlie Roan
Frank Grillo isLeo Barnes
Leo Barnes
Betty Gabriel isLaney Rucker
Laney Rucker
Raymond J. Barry isLeader Caleb Warrens
Leader Caleb Warrens
Edwin Hodge isDante Bishop
Dante Bishop
Kyle Secor isMinister Edwidge Owens
Minister Edwidge Owens
Ethan Phillips isChief Couper
Chief Couper
Terry Serpico isEarl Danzinger
Earl Danzinger
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
The Thing (1982) me Titra Shqip
Wrong Turn (2021) me Titra Shqip
Dracula 2000 (2000) me Titra Shqip
Pet Sematary: Bloodlines (2023) me Titra Shqip
The Siege (1998) me Titra Shqip
Red Riding Hood (2011) me Titra Shqip
The Beast 2020
Interceptor (2022) me Titra Shqip
Wind River (2017) me Titra Shqip
Infini (2015) me Titra Shqip
Borrego (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x