Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Settlers (2023) me Titra Shqip

The Settlers (2023) me Titra Shqip

Oct. 11, 2023Argentina101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kili, fillimi i shekullit të 20-të. José Menéndez, një pronar tokash i pasur, punëson tre kalorës për të shënuar perimetrin e pronës së tij të gjerë dhe për të hapur një rrugë për në Oqeanin Atlantik përtej Patagonisë së gjerë.

The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
The Settlers (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Los colonos
Vlerësimi IMDb 7 2,083 vota
Vlerësimi TMDb 7 37 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Brick Mansions (2014) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip
The Marsh King’s Daughter (2023) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
Through My Window (2022) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Rise (2022) aka En Corps me Titra Shqip
The Subject (2020) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x