Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 907 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
The Truman Show (1998) me Titra Shqip

The Truman Show (1998) me Titra Shqip

Ne transmetim. I pavetëdijshëm.Jun. 04, 1998USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Truman Burbank është ylli i Truman Show, një shfaqje televizive realitet 24 orë në ditë që transmeton çdo aspekt të jetës së tij pa dijeninë e tij. E gjithë jeta e tij ka qenë një telenovelë e pafund për t’u konsumuar nga pjesa tjetër e botës. Dhe të gjithë ata që ai njeh, duke përfshirë gruan dhe shokun e tij më të mirë, janë me të vërtetë një aktor, i paguar për të qenë pjesë e jetës së tij.

The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Truman Show
Vlerësimi IMDb 8.2 1,055,243 vota
Vlerësimi TMDb 8.116 15,104 vota

Regjizori

Peter Weir
Regjizori

Aktorët

Jim Carrey isTruman Burbank
Truman Burbank
Laura Linney isMeryl Burbank / Hannah Gill
Meryl Burbank / Hannah Gill
Noah Emmerich isMarlon / Louis Coltrane
Marlon / Louis Coltrane
Natascha McElhone isLauren / Sylvia Garland
Lauren / Sylvia Garland
Ed Harris isChristof
Christof
Holland Taylor isAlanis Montclair / Angela Burbank
Alanis Montclair / Angela Burbank
Brian Delate isWalter Moore / Kirk Burbank
Walter Moore / Kirk Burbank
Peter Krause isLaurence
Laurence
Blair Slater isYoung Truman
Young Truman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Left Behind: Rise of the Antichrist (2023) me Titra Shqip
Tahan (2022) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Every Secret Thing (2014) me Titra Shqip
Man About Dog 2004
Failure to Launch (2006) me Titra Shqip
Pitch Perfect (2012) me Titra Shqip
The Abyss (2023) me Titra Shqip
Enter the Void (2009) me Titra Shqip
The Stolen Princess (2018) me Titra Shqip
Balkan Line (2019) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published