Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 212 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip

The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip

Ja çfarë do të ndodhë...Sep. 07, 2022France102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një të ardhme të shkatërruar, apokalipsi kërcënon Tokën. Shpresa e fundit qëndron tek një njeri i aftë për të udhëtuar në kohë. Misioni i tij: të kthehet në të kaluarën dhe të ndryshojë rrjedhën e ngjarjeve. Por koha policia e gjuan atë në çdo epokë. Një garë me kohën fillon për Vizitorin nga e Ardhma…

The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip
The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip
The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip
The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip
The Visitor from the Future (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le Visiteur du futur
Vlerësimi IMDb 5.9 1,324 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 142 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tyler Perry’s A Madea Homecoming (2022) me Titra Shqip
Repeaters (2011) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
The Walk (2015) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Project Almanac (2015) me Titra Shqip
Let’s Kill Ward’s Wife (2014) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Charlie Bartlett (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x