Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 224 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
U.F.O. (2012) aka Alien Uprising me Titra Shqip

U.F.O. (2012) aka Alien Uprising me Titra Shqip

Mundohuni të qëndroni të qetëDec. 15, 2012United Kingdom101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup miqsh zgjohen një mëngjes për të parë të gjithë rrymën dhe energjinë të fikur dhe një aeroplan të jashtëzakonshëm që rri pezull në ajër mbi kokat e tyre. Papritur, ky grup i rregullt miqsh po lufton për të mbijetuar, pasi e gjithë raca njerëzore kërcënohet nga ushtria e alienëve që rri pezull lart.

U.F.O. (2012) aka Alien Uprising me Titra Shqip
U.F.O. (2012) aka Alien Uprising me Titra Shqip
Titulli origjinal U.F.O.
Vlerësimi IMDb 3.1 3,600 vota
Vlerësimi TMDb 4.407 161 vota

Regjizori

Dominic Burns
Regjizori

Aktorët

Joey Ansah isPolice Officer / Black Ops Soldier
Police Officer / Black Ops Soldier
Julian Glover isJohn Jones
John Jones
Christian Howard isBartholomew
Bartholomew
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kingdom of the Planet of the Apes (2024) me Titra Shqip
JUNG_E (2023) me Titra Shqip
Kill Bill: Vol. 2 (2004) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story (2018) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
Jason Bourne (2016) me Titra Shqip
Avatar 2: The Way of Water (2022) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Night Teeth (2021) me Titra Shqip

Leave a comment

Emri *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published