Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip

Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip

Reanimuar. I riarmatosur. Rindeshja përfundimtareOct. 01, 2009USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur terroristët kërcënojnë me katastrofë bërthamore në Çernobil, shpresa e vetme e botës është të riaktivizojë ushtarin Universal të çmontuar, Luc Deveraux. I riarmatosur dhe i riprogramuar, Deveraux duhet të marrë armikun e tij nga Ushtari origjinal Universal dhe një “UniSol” i gjeneratës së ardhshme që duket pothuajse i pandalshëm.

Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Universal Soldier: Regeneration (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Universal Soldier: Regeneration
Vlerësimi IMDb 5.2 25,914 vota
Vlerësimi TMDb 5.629 369 vota

Regjizori

John Hyams
Regjizori

Aktorët

Dolph Lundgren isAndrew Scott
Andrew Scott
Mike Pyle isCaptain Kevin Burke
Captain Kevin Burke
Garry Cooper isDoctor Porter
Doctor Porter
Emily Joyce isDr. Sandra Fleming
Dr. Sandra Fleming
Zachary Baharov isGeneral Topov
General Topov
Aki Avni isGeneral Boris
General Boris
Kerry Shale isDr. Colin
Dr. Colin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Safe House (2012) me Titra Shqip
Outrage Coda (2017) me Titra Shqip
Survivor (2015) me Titra Shqip
Jingle All the Way (1996) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Bāhubali: The Beginning (2015) me Titra Shqip
Barbie: Star Light Adventure (2016) me Dublim Shqip
Escape Plan 2: Hades (2018) me Titra Shqip
Universal Soldier: Day of Reckoning (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x