Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8616 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Black Adam (2022) me Titra Shqip

Black Adam (2022) me Titra Shqip

Oct. 19, 2022USAPG-13
Vlerësimi juaj: 0
7.3 10 vota

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i skllavëruar në Egjiptin e lashtë merr fuqitë e Bubullimës nga Magjistari Shazam, por është i njollosur me mëkate të tmerrshme dhe është i burgosur, i pafuqishëm, brenda një varri. Shekuj më vonë, arkeologia Silvana zbulon varrin dhe rikthen në jetë Adamin e Zi, i cili kthehet me të gjitha fuqitë dhe dhunën e tij dhe duhet t’i kushtojë fatit të tij, si dhe të gjithë njerëzimit.

Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Adam
Vlerësimi IMDb 7.1 69,937 vota
Vlerësimi TMDb 7.069 610 vota

Regjizori

Aktorët

Dwayne Johnson isTeth-Adam / Black Adam
Teth-Adam / Black Adam
Pierce Brosnan isKent Nelson / Doctor Fate
Kent Nelson / Doctor Fate
Aldis Hodge isCarter Hall / Hawkman
Carter Hall / Hawkman
Noah Centineo isAl Rothstein / Atom Smasher
Al Rothstein / Atom Smasher
Sarah Shahi isAdrianna Tomaz / Isis
Adrianna Tomaz / Isis
Quintessa Swindell isMaxine Hunkel / Cyclone
Maxine Hunkel / Cyclone
Marwan Kenzari isIshmael Gregor / Sabbac
Ishmael Gregor / Sabbac
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Death Becomes Her (1992) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Irish Wish (2024) me Titra Shqip
Blowback (2022) me Titra Shqip
Kaamelott – The First Chapter (2021) me Titra Shqip
Black Panther: Wakanda Forever (2022) me Titra Shqip
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Raw Deal (1986) me Titra Shqip
Toy Story (1995) me Dublim Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x